Życzenia wielkanocne Matki Wawrzyny

Wszystkie Nasze Kochane Dzieci,

fiołki 2do każdego zakątka świata, gdziekolwiek jesteście, przesyłamy Wam wielkanocne życzenia, pełne ciepłych myśli, troski i fiołkowego aromatu prosto z szymanowskiego parku. Wkrótce wszystkie kościelne dzwony zabrzmią radosnym „Alleluja” i mamy nadzieję, że ich echo z całą mocą odbije się w Waszych sercach.

Ewangelie opowiadające o zmartwychwstaniu Bożego Syna są nasycone całą gamą różnorodnych, pełnych intensywności uczuć: smutkiem, bólem, rozczarowaniem, lękiem, niepewnością, ale i radością. Wiara tych, którzy kochali Jezusa i Mu towarzyszyli, przedziera się przez ciemną noc próby. Ale i ta noc w końcu dobiega kresu, a świt przynosi wypełnienie tęsknot. Potem jest już tylko radość spotkania z żywym Mistrzem. Radość bez końca, bo Duch Pocieszyciel aż do skończenia świata będzie umacniał wyznawców Jezusa we wszystkich utrapieniach i doświadczeniach.

Mijają wieki, a moc Zbawiciela trwa i staje się codziennie źródłem naszej wiary i siły. Życzymy, aby każda i każdy z Was doświadczał jej codziennie, bo przecież:

Nie wyczerpała się litość Pana, miłość Jego nie zgasła.

Odnawia się co rano:

ogromna Twa wierność.

 «Działem mym Pan» – mówi moja dusza, dlatego czekam na Niego. (Lm 3, 22 – 24)

 

Niech Wielkanocne Święta odnowią w Waszych sercach radość wiary, miłość wzajemną i nadzieję. Niech otoczy Was wiatr Ducha Świętego, aby cała pełnia Jego darów stała się Waszym udziałem.

Życzymy Wam, Waszym Rodzinom i Bliskim pokoju, pięknych spotkań z ludźmi i dużo czasu na sprawy najważniejsze.

Dziękujemy za Waszą życzliwość, pamięć i pomoc. Wiemy, jak wiele modlitw i ofiar w naszej intencji płynie do nieba. Nasza wdzięczność jest wielka i codziennie mówimy o niej Panu Bogu. Dziękujemy Wam również za dobro, jakim dzielicie się z innymi, dzięki czemu świat staje się lepszy, a ludzie Wam błogosławią.

 

Pozdrawiam Świątecznie w imieniu wszystkich Sióstr

 

m. Wawrzyna od Ducha Świętego

Szymanów, Wielkanoc 2014 r.

 

 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s