Życzenia od Zarządu Koleżeńskiego Zjednoczenia Jazłowieckiego

Kochane Koleżanki!
Zbliżają się Święta Wielkanocne, najbardziej radosne święto w roku. Tym razem przypadają one pod koniec kwietnia, gdy przyroda budzi się do życia, kwitną pierwsze krzaki, żółta forsycja i różowy migdałek, wszędzie się zieleni, a w drzewach uwijają się ptaki budując gniazda. Zaprośmy tę zieleń i radość do naszych domów i rodzin.

Pozdrówmy się tradycyjnym zdaniem – „Chrystus zmartwychwstał!” „Prawdziwie zmartwychwstał”. W zmartwychwstałym Chrystusie wszelkie życie powstaje z martwych. Módlmy się słowami Jana Pawła II – „Panie, dzień już się nachylił zostań z nami. Zostań, by oświecić nasze wątpliwości i nasze lęki. Zostań, abyśmy mogli wzmocnić nasze światło Twoim. Zostań, aby pomóc nam być solidarnymi i wspaniałomyślnymi. Zostań , abyśmy umieli w świecie, w którym tak mało wiary i nadziei, zachęcać się nawzajem i rozsiewać wiarę i nadzieję. Zostań, abyśmy i my mogli nauczyć się od Ciebie jak być światłem dla innych ludzi i dla świata”. Tego nam na co dzień w naszym działaniu potrzeba, a przed wielkim dniem kanonizacji, słowa te szczególną mają wagę.

Niech Święta Wielkiej Nocy będą dla Was radosną chwilą odpoczynku i spokoju. Niech przyniosą Wam wiele dobrych spotkań i myśli. Cieszcie się wiosną i miłymi rozmowami przy świątecznym stole. Zapomnijcie choć na trochę o obowiązkach, zobowiązaniach, dietach i tym wszystkim, co zazwyczaj zaprząta nasze głowy. Przyjemne dni spędzone z gronie rodzinnym przy świątecznym stole niech działają jak akumulator na kolejne pracowite miesiące!

Życzenia składajmy także sobie, czyli naszej Wspólnocie. Niech rośnie w siłę! Życzmy sobie, abyśmy się częściej spotykały, abyśmy jednoczyły się, realizując dobre inicjatywy, żebyśmy wzajemnie się wspierały. Jest nas tysiące, każda inna, każda z własnym talentem, rozumem i sercem. Wiele dobrego możemy zdziałać. I niech tak się dzieje!

A jeżeli jeszcze nie należysz do Koleżeńskiego Zjednoczenia Jazłowieckiego- dołącz naszkzj.wordpress.com/zapisz-się/. Jesteś tu naprawdę potrzebna i chciana!
Razem naprawdę jest lepiej!

Ściskamy Was gorąco

w imieniu Zarządu Koleżeńskiego Zjednoczenia Jazłowieckiego
Maluki Wiercińska /z d. Kwilecka – matura Szymanów 69/

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s