Obejrzyj 2 min filmik i pomóż dzieciom z Wałbrzycha

iza12 grudnia – w piątek – oglądamy 2-minutowy film na You Tube. Wideo bierze udział w ogólnoświatowej akcji pozyskiwania datków: Project for Awesome. 12 grudnia ludzie z całego świata wrzucają na You Tube filmy z prośbą o wsparcie charytatywnych inicjatyw.

Oglądając nasz filmik pomożesz 30 dzieci z  Wałbrzycha. Tymi, którymi opiekuje się fundacja Siostry Garczyńskiej, czyli Siostra Daniela.

Co istotne, im więcej osób obejrzy ten filmik, tym częściej będzie on promowany przez You Tube. Z każdym obejrzeniem filmu rośnie szansa na wsparcie w każdej formie, również pieniężnej.   Dołączcie do wydarzenia na FB i zaproście znajomych, rodziny, przyjaciół:

Przede wszystkim wstawię tam 12.12 link do  filmiku. Link będzie także tutaj:

Nastaw sobie powiadomienie w telefonie na 12 grudnia, zapisz w kalendarzu, przylep kartkę na lodówce! Obejrzyj 2 min. filmik i pomóż dzieciom wyrwać się z biedy. Daj im kilka dobrych chwil w dzieciństwie!

Powiadom o tej akcji jak najwięcej znajomych. Proszę! Daj także im szansę na zrobienie czegoś dobrego! Jeśli chcesz- mam też wersje tego listu i www po angielsku.

Beata Rudnicka, (matura Szymanów 1986), beatar077@gmail.com, 535 41 22 97

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s