Niepokalańska internetowa ciastkarnia!

ciasteczkoJuż jest! Można zamawiać! Ciastkarni Biały Klasztor działa już w internecie. Same pyszne i pięknie się prezentujące  pierniczki, ciasteczka owsiane, herbatniki, bezy, itd., itd.  Oczywiście- robione tylko z naturalnych składników. Żadnych polepszaczy..

Tak pięknie udekorowanych ciasteczek jeszcze nie widziałam a i smakują wybornie.  Jadłam- polecam gorąco. Oto adres sklepiku: http://sklep1430051.home.pl/

Warto wiedzieć, że dochód z tego przedsięwzięcia jest przekazywany na utrzymanie szkoły w Nowym Sączu, która od trzech lat nie pobiera czesnego od uczennic

Będziemy wdzięczne za pomoc w dotarciu z tą informacją do jak największej liczby osób. Z góry dziękujemy za pomoc. Powiadomcie więc swoich znajomych!

Reklamy

1 thought on “Niepokalańska internetowa ciastkarnia!

  1. Warto – naprawdę warto się tą propozycją Sióstr zainteresować bo wyroby są smakowite, efektowne i nie ” wzbogacane” polepszaczami. Wiem co piszę i mówię – bo jadłam. ilekroć jestem w Nowym Sączu u Sióstr tylekroć korzystam z tych pyszności i taszczę zapasiki do domu. Życzę smacznego, serdecznie pozdrawiam wszystkich w Białym Klasztorze i przyszłych smakoszy tychże smacznych cudeniek. Z poważaniem była wychowanka Sióstr w Nowym Sączu. Zenka B.

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s