Życzenia wielkanocne od Matki Wawrzyny

matkaZmartwychwstały Pan Królestwo objął dziś, 

Wszechmogący Bóg okazał swoją moc,             

Zakwitł krzyż i karmi, chroni mnie,     

Jezus Pan rozdaje życie swe.

Szymanów, Wielkanoc 2015

Wszystkie Nasze Kochane Dzieci

Z błękitem wiosennego nieba w tle przesyłam Wam od wszystkich sióstr ciepłą pamięć i świąteczne życzenia. Szymanów lada chwila wybuchnie wiosną pełną cudownej zieleni i ptaszęcych śpiewów. Bocianie gniazdo czeka na lokatorów. Życie pokonuje z mocą wszelkie przeszkody i przebija się ku niebu.

Okres Wielkiego Postu powoli zmierza do końca, aby wprowadzić nas w piękne i wzruszające misteria Triduum Paschalnego. Mówią one o wielkiej miłości Boga do człowieka, o Jego przebaczeniu i oczekiwaniu na nasz powrót. Bardzo Was zachęcam do udziału w tych wyjątkowych nabożeństwach, których głębi nigdy do końca nie wyczerpiemy. To jest czas szczególnej łaski Bożego miłosierdzia, która  dotyka serc i dusz zarówno naszych, jak i tych, za których się modlimy. Bóg ukazuje nam, że żadna modlitwa, cierpienie czy łzy złączone z męką Jego Syna nie idą na marne i nie giną w otchłani nicości lub bezsensu. One zajaśnieją zwycięstwem dzięki krwi Zbawiciela.

Życzę Wam świątecznych dni ciepłych, pełnych radości i pokoju. Niech upłyną wypełnione obecnością osób kochanych i bliskich. Niech otoczy Was blask Jezusa Chrystusa, Zwycięzcy  śmierci, piekła i szatana. To Jezus zawsze ma ostatnie słowo i jest Panem także naszych czasów. Niech doda Wam odwagi w zmaganiu się z problemami codzienności. Serce, rozum i wolę niech wzmocni w dążeniu do dobra.

Życzę również oczu, które dostrzegą piękno i dobro, którymi Pan Bóg z całą obfitością nas obsypuje. Bądźmy prorokami Bożej wielkości i miłości.

Szczególną troską modlitewną otaczamy wszystkie Wasze bolączki i problemy, cierpienia i niepokoje. Dziękujemy Wam za całe dobro i życzliwość, pamięć i modlitwę, które bardzo  cenimy. Wyrazy wielkiej wdzięczności kieruję w stronę Zarządu i wszystkich członkiń KZJ-u, a zwłaszcza tych z Was, które w różny sposób ulepszają sposoby wzajemnego porozumienia, komunikacji i informacji. Dziękuję za wszystkie numery Głosu Koleżeńskiego i Kurierka, jak również za tworzenie strony internetowej itp. Cieszymy się wszystkimi Waszymi inicjatywami, które pomnażają na tym świecie dobro.

W Roku Życia Konsekrowanego szczególnie wzrusza nas Wasza troska o powołania i głęboko wierzymy, że Bóg pozwoli nam zbierać jej owoce.

Niech Pani Jazłowiecka, Matka jasna jak miłość, ukryje Was w swoim sercu wypełnionym po brzegi radością ze zmartwychwstania Syna

Matka Wawrzyna od Ducha Świętego

 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s