MODLITWA ZAWIERZENIA = Częstochowa, kwiecień 2015

MODLITWA ZAWIERZENIA     

              MARYJO JASNOGÓRSKA – NASZA MATKO, PANI I KRÓLOWO

 Na tym miejscu wielkiego zawierzenia, oddajemy Ci w opiekę i do dyspozycji naszą Niepokalańską Rodzinę – Siostry i Wychowanki.

Matko Łaski Bożej zawierzamy Ci te koleżanki, które wypełniły swoje zadania i są już w wieczności. Matko uproś dla nich pełnię szczęścia w niebie, oraz to, aby mogły wraz z Tobą orędować za nami.

ZAWIERZAMY

Bramo Niebieska zawierzamy Ci te siostry i wychowanki, dla których zbliża się wieczór życia. Pochyl się też Pani nad tymi, które nie mogą być tutaj z nami, bądź dla nich znakiem nadziei i pociechy.

ZAWIERZAMY

Matko Niepokalańskiego Zgromadzenia zawierzamy Ci jego charyzmat wychowania młodego pokolenia i poszerzania Bożego obszaru w rodzinach. Niech ciągle na nowo odczytywanym drogowskazem będzie Błogosławiona Matka Marcelina – Sługa wierna Ci do końca.

ZAWIERZAMY

Jasnogórska Królowo Rodzin zawierzamy Ci nasze rodziny, wszystkie polskie rodziny i wszystkie rodziny na świecie. Ustrzeż je od kryzysu wiary i wartości. Powierzamy ci najmłodsze z nas, przygotowujące sie pod opieką Niepokalańskiego Zgromadzenia do założenia nowych, chrześcijańskich rodzin. Spraw Pani, niech staną się nadzieją na odrodzenie moralne narodu.

ZAWIERZAMY

Wspomożycielko Wiernych zawierzamy Ci Koleżeńskie Zjednoczenie Jazłowieckie. Jasnogórska Królowo kieruj nami, pomóż przezwyciężać trudności, ukazuj nam istotne potrzeby.

ZAWIERZAMY

Matko Zawierzenia ratuj te dzieci Twoje, które nie ustrzegły wiary i te, którym wiara nie została przekazana w rodzinach. Niech się odrodzą do żywej nadziei i miłości.

ZAWIERZAMY

Częstochowska Pani Królowo Polski zawierzamy Ci naszą ojczyznę. Naucz nas odpowiedzialności za zadaną nam wolność i dokonywania dojrzałych wyborów. Strzeż nas przed podziałami i nienawiścią, przed niesprawiedliwością i egoizmem. Spraw by żywe w nas było poczucie służby i międzyludzkiej solidarności.

ZAWIERZAMY

Królowo i Strażniczko Pokoju czuwaj nad pokojem na świecie i strzeż pokoju w nas samych. Zawierzamy Ci też zakorzenienie w nas nadziei.

ZAWIERZAMY

Twemu sercu poświęcamy się, oddajemy się i zawierzamy. AMEN

 

 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s