Jubileusz naszej www

1804295568_5b2235ab33_z

Z radością donoszę, że nasza strona internetowa https://naszkzj.wordpress.com, właśnie przekroczyła w tym roku 10.000 odsłon. Czyli tyle tekstów na niej przeczytaliście!

 

Jak donosi internetowa statystyka najchętniej czytacie nas w piątek a najlepszą godziną na czytanie jest według Was … 7.00 rano!

Do tej pory ukazały się na naszej www 144 teksty. Bardzo dziękuję Ewie Dubackiej  i wszystkim Autorkom za wspaniałe wypominki oraz Basi Ogrodowskiej za opowieści o polskich tradycjach świątecznych. Basiu- jesteś rekordzistką! Najlepiej czytane 2 teksty to Twoje opowieści o Matce Boskiej Śnieżnej (ponad 700 czytelników) i Matce Boskiej Zielnej (niemal 500 czytelników)!

Statystyka internetowa daje także możliwość podglądania skąd są nasi Czytelnicy. I zaskoczenie: z wszystkich kontynentów z wyjątkiem Antarktydy. Same zobaczcie w jakich krajach nas czytają (ułożone zgodnie z liczbą czytelników):  Polska, Niemcy, USA, Wielka Brytania, Kanada, Francja, Szwecja, Ukraina., Litwa, Belgia, Włochy,  Australia, Irlandia, Norwegia, Szwajcaria, Austria, Białoruś, Cypr, Watykan, Hiszpania, Irak, Czechy, Dania, Holandia, Rosja, Finlandia, Kamerun, Słowacja, Nigeria, Łotwa, Turcja, Grecja,  Luksemburg, Chiny, Serbia, Brazylia, Argentyna.

Podejrzewam, że los rzucił tam Siostry lub wychowanki niepokalańskie.

Więc (choć wiem, że tak się nie zaczyna zdania)- Drogie Siostry i Koleżanki rozrzucone po całym świecie: ślę Wam ciepłe (choć internetowe) pozdrowienia z Mazowsza.

Administratorka strony www, Beata Rudnicka (matura Szymanów 1986)

(photo cc by Luc Legay)

 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s