Klikamy – dla dzieci z Wałbrzycha

Drodzy Przyjaciele Dzieciaków z Wałbrzycha

Proszę Was o pomoc w uzyskaniu dofinansowania dla wałbrzyskiej świetlicy dla potrzebujących dzieci,  z międzynarodowej akcji Projekt For Awesome 2015.

DLACZEGO potrzebujemy Twojej pomocy?

IMG_0061To ważne. Do świetlicy  Kuźnia Talentów (prowadzonej przez Fundację Garczyńskiej) przychodzi codziennie około 30stki dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Niestety w jednym z pomieszczeń świetlicy JEST DZIURA W DACHU (to pomieszczenie zamknęliśmy i zabezpieczyliśmy). Dach przeciekał także nad kuchnią – bez której funkcjonować nie możemy. Tę dziurę  udało się nam prowizorycznie załatać. Jedyna z firm, która zgodziła się wykonać remont „po kosztach, wyceniła naprawę na blisko 100 tysięcy złotych. Dlatego będziemy starali się  o dofinansowanie z Project For Awesome. Dzieci z ubogich rodzin potrzebują tej świetlicy. Mają tam ciepłe i bezpieczne miejsce, gdzie mogą się najeść, ogrzać, odrobić lekcje, pobawić.

CO SIĘ NAM UDAŁO W 2014 roku?.

Akcja „Project For Awesome 2014” zakończyła się naszym sukcesem.  Tu jest filmik z 2014 roku: http://youtu.be/gNXMzhB7fUg Jako jedyna akcja z Polski i piętnasta na świecie uzyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 10 tysięcy dolarów. Pieniądze wpłynęły do nas we wrześniu i dzięki korzystnemu kursowi konto fundacji zasiliła kwota 47 tysięcy złotych. Pieniądze te w całości mają być przeznaczone na realizację zajęć edukacyjnych,. I to się dzieje! Zeszłoroczny sukces dał nam nadzieję na pozyskanie kolejnego wsparcia – z tegorocznej akcji Project For Awesome. Tym razem pieniądze chcemy przeznaczyć (a może nawet musimy) na remont dachu naszej świetlicy.

TYLKO DZIĘKI WAM

Jesteśmy pewni, że ani poprzedni sukces ani żadna z naszych najmniejszych aktywności nie ma szans bez Waszej pomocy – naszych przyjaciół, darczyńców, osób wspierających. Zwracamy się, więc do Was o pomoc i tym razem. Prosimy byście wsparli naszą akcję w ramach projektu Project For Awesome 2015.

NA CZYM POLEGA Project for Awesome?

12 grudnia ludzie z całego świata wrzucają na You Tube filmy z prośbą o wsparcie różnych charytatywnych inicjatyw. My zaprezentujemy nasz film gdzie przedstawimy na co chcemy zrobić i dlaczego uczestniczymy w projekcie. Od tego dnia nasz film będzie konkurował w ogólnoświatowej akcji pozyskiwania datków Project for Awesome.

JAK to zrobić:

  1. Proszę dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1653222878300697/
  2. Tam poinformujemy Cię gdzie i kiedy zagłosować na nasz 2 minutowy filmik. Prawdopodobnie głosowanie odbędzie się 12.12, Wystarczy kliknięcie, a zrobisz tyle dobrego! 
  3. Proszę przekażcie tego maila przyjaciołom, rodzinie, znajomym. Niech też mają szasę zrobić coś dobrego:)

Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na Waszą pomoc

Beata Rudnicka

535 41 22 97, beatar077(at)gmail.com

O fundacji:  https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s