Klikajmy i poprawiajmy świat dzieci z Wałbrzycha

IMG_0008WYSTARCZY KLIKNIĘCIE a świat dzieci z Wałbrzycha będzie lepszy. Głosowanie na You-Tubowe filmiki promujące działalność dobroczynną będzie trwało od 11.grudnia od 20.00 do 13. grudnia do 17.00. Głosujcie na nasz filmik! Link to niego umieszczę na tym wydarzeniu 11 grudnia o 20.00 na https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com.

A jeśli macie wśród znajomych obcokrajowców- zachęćcie także i ich do głosowania. Strona po angielsku gdzie wrzucę link do głosowania jest tutaj: https://foundationgarczynska.wordpress.com

WP_20150509_16_59_16_ProSTAWKĄ JEST URATOWANIE ŚWIETLICY DLA dla dzieciaków, które naprawdę potrzebują pomocy. Nawet nie chce myśleć co będzie jeśli nie uda się nam uzyskać dofinansowania na wymianę dachu (obecnie już 7 DZIUR W DACHU!!!! Na szczęście prowizorycznie zabitych blachą).

DACH PRZECIEKA TAKŻE NAD KUCHNIĄ -bez której funkcjonować nie możemy. Jedyna z firm, która zgodziła się wykonać remont „po kosztach”, wyceniła naprawdę na blisko 100 tysięcy złotych..

Proszę NASTAW SOBIE POWIADOMIENIE w telefonie na 12 grudnia, obejrzyj film autorstwa Izy Rudnickiej i POMÓŻ 30stce DZIECI z WAŁBRZYCHA URATOWAĆ ICH ŚWIETLICĘ.

Na czym to polega Project for Awesome?

12 grudnia ludzie z całego świata wrzucają na You Tube filmy z prośbą o wsparcie różnych charytatywnych inicjatyw . My zaprezentujemy film gdzie przedstawimy na co chcemy zrobić i dlaczego uczestniczymy w projekcie. Od tego dnia nasz film będzie konkurował w ogólnoświatowej akcji pozyskiwania datków Project for Awesome.

Dołącz do nas! Te 2 minuty, które w ciągu całego dnia są dla Ciebie nieistotne, to dla dzieci z Wałbrzycha SZANSA NA REMONT DACHU W ICH ŚWIETLICY, gdzie dostają ciepły posiłek, miejsce na odrobienie lekcji, dobre rozmowy, szansę na lepsze życie.

Akcja „Project For Awesome 2014” zakończyła się naszym sukcesem. W 2014 roku jako jedyna akcja z Polski i piętnasta na świecie zdobyliśmy uznanie i uzyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 10 tysięcy dolarów. Pieniądze wpłynęły do nas we wrześniu i dzięki korzystnemu kursowi konto fundacji zasiliła kwota 47 tysięcy złotych. Pieniądze te w całościi mają być przeznaczone na realizację zajęć edukacyjnych, z których zdjęcia możecie obejrzeć na https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com/Zeszłoroczny sukces dał nadzieję na pozyskanie kolejnego wsparcia – z akcji Project For Awesome 2015.

Jesteśmy pewni, że ani poprzedni sukces ani żadna z naszych najmniejszych aktywności nie ma szans bez Waszej pomocy – naszych przyjaciół, darczyńców, osób wspierających. Zwracamy się, więc do Was o pomoc i tym razem,. Prosimy byście wsparli naszą akcję w ramach projektu Project For Awesome 2015. Tak jak w zeszłym roku WYSTARCZY 12.12 ZAGŁOSOWAĆ NA NASZ FILM na you tube.. Z każdym „likiem” filmu rośnie nasza szansa na uzyskanie dofinansowania. Można też nasz film promować, wysyłać do znajomych i poprosić o ich wsparcie.

Ściskam Was serdecznie

Beata Rudnicka, beatar077(at) gmail.com, 535 41  22 97

 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s